login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Ks Tg Sokół - strona nieoficjalna
Wyniki ostatniej kolejki:
Tg Sokół Sokołów Młp - KS Dąbrówki
2:0
Iskra Jawornik Polski - Piast Nowa Wieś
2:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Jawor Krzemienica
4:2
LKS Trzebownisko - Dynovia Dynów
1:6
LKS Przybyszówka - Strug Tyczyn
2:1
Głogovia Głogów Małopolski - Stal II Rzeszów
1:1
Astra Medynia Głogowska - Włókniarz Rakszawa
2:2
Sawa Sonina - KS Stobierna
3:2
Ankiety
Czy uda nam się utrzymać w okręgówce?
Tak
Nie
Logowanie
Zarejestruj się
Menu główne
Strona główna
Aktualności
KS Tg Sokół
O klubie
Terminarz rozgrywek
Śpiewnik kibica
Podstawowe Linki Kibica
Tg Sokół Strona Główna Sokoła
Tg Sokół Strona Juniorów Sokoła
Forum Kibiców Sokoła
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
69
, wczoraj:
22
ogółem:
271 443
statystyki szczegółowe
Ocenianie zawodników
Tg Sokół Sokołów Młp - KS Dąbrówki • 2:0 • 2014-04-06 15:30:00
Brak danych na temat kadry grającej w tym meczu.
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Ostatnie spotkanie
Tg Sokół Sokołów Młp
2:0
KS Dąbrówki
2014-04-06, 15:30:00
oceny zawodników »
Wyniki
Ostatnia kolejka 20
Tg Sokół Sokołów Młp
2:0
KS Dąbrówki
Iskra Jawornik Polski
2:0
Piast Nowa Wieś
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
4:2
Jawor Krzemienica
LKS Trzebownisko
1:6
Dynovia Dynów
LKS Przybyszówka
2:1
Strug Tyczyn
Głogovia Głogów Małopolski
1:1
Stal II Rzeszów
Astra Medynia Głogowska
2:2
Włókniarz Rakszawa
Sawa Sonina
3:2
KS Stobierna
Tabela ligowa
Klasa Okręgowa » Rzeszów
1.
Stal II Rzeszów
38
2.
Dynovia Dynów
35
3.
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
35
4.
Resovia II
34
5.
Jawor Krzemienica
32
6.
Astra Medynia Głogowska
32
7.
Sawa Sonina
31
8.
Strug Tyczyn
25
9.
LKS Trzebownisko
24
10.
KS Stobierna
23
11.
KS Dąbrówki
23
12.
Piast Nowa Wieś
22
13.
LKS Przybyszówka
21
14.
Iskra Jawornik Polski
21
15.
Tg Sokół Sokołów Młp
20
16.
Głogovia Głogów Małopolski
18
17.
Włókniarz Rakszawa
14
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 21
Resovia II
-
KS Dąbrówki
KS Stobierna
-
Astra Medynia Głogowska
Włókniarz Rakszawa
-
Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Rzeszów
-
LKS Przybyszówka
Strug Tyczyn
-
LKS Trzebownisko
Dynovia Dynów
-
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jawor Krzemienica
-
Iskra Jawornik Polski
Tg Sokół Sokołów Młp
-
Piast Nowa Wieś
Zegar