Ks Tg Sokół - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tg Sokół Sokołów Młp - KS D±brówki 2:0
  • Iskra Jawornik Polski - Piast Nowa Wie¶ 2:0
  • Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Jawor Krzemienica 4:2
  • LKS Trzebownisko - Dynovia Dynów 1:6
  • LKS Przybyszówka - Strug Tyczyn 2:1
  • Głogovia Głogów Małopolski - Stal II Rzeszów 1:1
  • Astra Medynia Głogowska - Włókniarz Rakszawa 2:2
  • Sawa Sonina - KS Stobierna 3:2
  •        

Ankiety

Czy uda nam się utrzymać w okręgówce?

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 357, wczoraj: 9
ogółem: 52 823

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2013-08-11 Iskra Jawornik Polski 2:1 KS D±brówki zobacz ›
2013-08-11 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5:4 Tg Sokół Sokołów Młp zobacz ›
2013-08-11 Piast Nowa Wie¶ 1:2 LKS Trzebownisko zobacz ›
2013-08-11 Jawor Krzemienica 4:0 LKS Przybyszówka zobacz ›
2013-08-11 Dynovia Dynów 3:1 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2013-08-11 Strug Tyczyn 1:0 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
2013-08-11 Stal II Rzeszów 2:0 Sawa Sonina zobacz ›
2013-08-11 Włókniarz Rakszawa 2:6 Resovia II zobacz ›
2013-08-18 KS Stobierna 4:0 Resovia II zobacz ›
2013-08-18 Sawa Sonina 5:0 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2013-08-18 Astra Medynia Głogowska 1:3 Stal II Rzeszów zobacz ›
2013-08-18 Głogovia Głogów Małopolski 3:1 Strug Tyczyn zobacz ›
2013-08-18 LKS Przybyszówka 1:2 Dynovia Dynów zobacz ›
2013-08-18 LKS Trzebownisko 0:4 Jawor Krzemienica zobacz ›
2013-08-18 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3:2 Piast Nowa Wie¶ zobacz ›
2013-08-18 Iskra Jawornik Polski 1:1 Tg Sokół Sokołów Młp zobacz ›
2013-08-25 KS D±brówki 1:0 Tg Sokół Sokołów Młp zobacz ›
2013-08-25 Piast Nowa Wie¶ 3:1 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2013-08-25 Jawor Krzemienica 3:1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2013-08-25 Dynovia Dynów 2:2 LKS Trzebownisko zobacz ›
2013-08-25 Strug Tyczyn 1:1 LKS Przybyszówka zobacz ›
2013-08-25 Stal II Rzeszów 4:1 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2013-08-25 Włókniarz Rakszawa 1:1 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
2013-08-25 KS Stobierna 1:1 Sawa Sonina zobacz ›
2013-08-28 KS D±brówki 3:5 Resovia II zobacz ›
2013-08-28 Astra Medynia Głogowska 3:1 KS Stobierna zobacz ›
2013-08-28 Głogovia Głogów Małopolski 0:1 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2013-08-28 LKS Przybyszówka 0:0 Stal II Rzeszów zobacz ›
2013-08-28 LKS Trzebownisko 3:2 Strug Tyczyn zobacz ›
2013-08-28 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:0 Dynovia Dynów zobacz ›
2013-08-28 Iskra Jawornik Polski 1:0 Jawor Krzemienica zobacz ›
2013-08-28 Piast Nowa Wie¶ 4:0 Tg Sokół Sokołów Młp zobacz ›
2013-08-31 Piast Nowa Wie¶ 1:2 KS D±brówki zobacz ›
2013-08-31 Jawor Krzemienica 5:2 Tg Sokół Sokołów Młp zobacz ›
2013-08-31 Dynovia Dynów 4:1 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2013-08-31 Strug Tyczyn 0:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2013-08-31 Stal II Rzeszów 2:2 LKS Trzebownisko zobacz ›
2013-08-31 Włókniarz Rakszawa 4:1 LKS Przybyszówka zobacz ›
2013-08-31 KS Stobierna 0:2 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2013-08-31 Resovia II 1:1 Sawa Sonina zobacz ›
2013-09-08 KS D±brówki 3:1 Sawa Sonina zobacz ›
2013-09-08 Astra Medynia Głogowska 3:1 Resovia II zobacz ›
2013-09-08 LKS Przybyszówka 3:1 KS Stobierna zobacz ›
2013-09-08 LKS Trzebownisko 5:2 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2013-09-08 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:1 Stal II Rzeszów zobacz ›
2013-09-08 Iskra Jawornik Polski 0:0 Strug Tyczyn zobacz ›
2013-09-08 Tg Sokół Sokołów Młp 1:1 Dynovia Dynów zobacz ›
2013-09-08 Piast Nowa Wie¶ 3:0 Jawor Krzemienica zobacz ›
2013-09-11 Jawor Krzemienica 0:1 KS D±brówki zobacz ›
2013-09-11 Dynovia Dynów 1:1 Piast Nowa Wie¶ zobacz ›
2013-09-11 Strug Tyczyn 6:1 Tg Sokół Sokołów Młp zobacz ›
2013-09-11 Stal II Rzeszów 2:1 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2013-09-11 Włókniarz Rakszawa 1:1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2013-09-11 KS Stobierna 2:2 LKS Trzebownisko zobacz ›
2013-09-11 Resovia II 5:0 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2013-09-11 Sawa Sonina 3:0 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
2013-09-14 KS D±brówki 0:0 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
2013-09-15 Głogovia Głogów Małopolski 3:3 Sawa Sonina zobacz ›
2013-09-15 LKS Przybyszówka 1:5 Resovia II zobacz ›
2013-09-15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:1 KS Stobierna zobacz ›
2013-09-15 Iskra Jawornik Polski 0:0 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2013-09-15 Tg Sokół Sokołów Młp 2:4 Stal II Rzeszów zobacz ›
2013-09-15 Piast Nowa Wie¶ 0:2 Strug Tyczyn zobacz ›
2013-09-15 Jawor Krzemienica 0:3 Dynovia Dynów zobacz ›
2013-09-21 Dynovia Dynów 1:1 KS D±brówki zobacz ›
2013-09-21 Strug Tyczyn 2:0 Jawor Krzemienica zobacz ›
2013-09-21 Stal II Rzeszów 2:0 Piast Nowa Wie¶ zobacz ›
2013-09-21 Włókniarz Rakszawa 3:5 Tg Sokół Sokołów Młp zobacz ›
2013-09-21 KS Stobierna 3:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2013-09-21 Resovia II 9:0 LKS Trzebownisko zobacz ›
2013-09-21 Sawa Sonina 4:1 LKS Przybyszówka zobacz ›
2013-09-21 Astra Medynia Głogowska 6:2 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
10  2013-09-25 KS D±brówki 1:3 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
10  2013-09-25 LKS Przybyszówka 0:0 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
10  2013-09-25 LKS Trzebownisko 2:3 Sawa Sonina zobacz ›
10  2013-09-25 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:4 Resovia II zobacz ›
10  2013-09-25 Tg Sokół Sokołów Młp 2:5 KS Stobierna zobacz ›
10  2013-09-25 Piast Nowa Wie¶ 2:1 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
10  2013-09-25 Jawor Krzemienica 2:5 Stal II Rzeszów zobacz ›
10  2013-09-25 Dynovia Dynów 4:0 Strug Tyczyn zobacz ›
11  2013-09-28 Strug Tyczyn 3:0 KS D±brówki zobacz ›
11  2013-09-28 Dynovia Dynów 2:0 Stal II Rzeszów zobacz ›
11  2013-09-28 Włókniarz Rakszawa 1:4 Jawor Krzemienica zobacz ›
11  2013-09-28 KS Stobierna 3:0 Piast Nowa Wie¶ zobacz ›
11  2013-09-28 Resovia II 9:2 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
11  2013-09-28 Sawa Sonina 3:1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
11  2013-09-28 Astra Medynia Głogowska 1:3 LKS Trzebownisko zobacz ›
11  2013-09-28 Głogovia Głogów Małopolski 0:1 LKS Przybyszówka zobacz ›
12  2013-10-05 KS D±brówki 1:1 LKS Przybyszówka zobacz ›
12  2013-10-05 LKS Trzebownisko 1:0 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
12  2013-10-05 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:2 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
12  2013-10-05 Iskra Jawornik Polski 2:0 Sawa Sonina zobacz ›
12  2013-10-05 Tg Sokół Sokołów Młp 3:0 Resovia II zobacz ›
12  2013-10-05 Jawor Krzemienica 3:2 KS Stobierna zobacz ›
12  2013-10-05 Dynovia Dynów 2:0 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
12  2013-10-05 Strug Tyczyn 1:1 Stal II Rzeszów zobacz ›
13  2013-10-12 Stal II Rzeszów 2:2 KS D±brówki zobacz ›
13  2013-10-12 Włókniarz Rakszawa 1:1 Strug Tyczyn zobacz ›
13  2013-10-12 KS Stobierna 2:1 Dynovia Dynów zobacz ›
13  2013-10-12 Resovia II 1:2 Piast Nowa Wie¶ zobacz ›
13  2013-10-12 Sawa Sonina 1:0 Tg Sokół Sokołów Młp zobacz ›
13  2013-10-12 Astra Medynia Głogowska 2:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
13  2013-10-12 Głogovia Głogów Małopolski 2:1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
13  2013-10-12 LKS Przybyszówka 3:0 LKS Trzebownisko zobacz ›
14  2013-10-19 KS D±brówki 1:1 LKS Trzebownisko zobacz ›
14  2013-10-19 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3:1 LKS Przybyszówka zobacz ›
14  2013-10-19 Iskra Jawornik Polski 3:0 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
14  2013-10-19 Tg Sokół Sokołów Młp 0:3 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
14  2013-10-19 Piast Nowa Wie¶ 1:1 Sawa Sonina zobacz ›
14  2013-10-19 Jawor Krzemienica 6:2 Resovia II zobacz ›
14  2013-10-19 Strug Tyczyn 2:1 KS Stobierna zobacz ›
14  2013-10-19 Stal II Rzeszów 3:1 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
15  2013-10-26 Włókniarz Rakszawa 0:1 KS D±brówki zobacz ›
15  2013-10-26 KS Stobierna 0:2 Stal II Rzeszów zobacz ›
15  2013-10-26 Resovia II 3:4 Dynovia Dynów zobacz ›
15  2013-10-26 Sawa Sonina 0:3 Jawor Krzemienica zobacz ›
15  2013-10-26 Astra Medynia Głogowska 1:0 Piast Nowa Wie¶ zobacz ›
15  2013-10-26 Głogovia Głogów Małopolski 4:1 Tg Sokół Sokołów Młp zobacz ›
15  2013-10-26 LKS Przybyszówka 1:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
15  2013-10-26 LKS Trzebownisko 3:3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
16  2013-11-02 KS D±brówki 1:3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
16  2013-11-02 Iskra Jawornik Polski 4:2 LKS Trzebownisko zobacz ›
16  2013-11-02 Tg Sokół Sokołów Młp 2:1 LKS Przybyszówka zobacz ›
16  2013-11-02 Piast Nowa Wie¶ 3:1 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
16  2013-11-02 Jawor Krzemienica 0:0 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
16  2013-11-02 Dynovia Dynów 1:2 Sawa Sonina zobacz ›
16  2013-11-02 Strug Tyczyn 0:2 Resovia II zobacz ›
16  2013-11-02 Włókniarz Rakszawa 1:2 KS Stobierna zobacz ›
17  2013-11-09 KS Stobierna 4:1 KS D±brówki zobacz ›
17  2013-11-09 Resovia II 6:1 Stal II Rzeszów zobacz ›
17  2013-11-09 Sawa Sonina 3:0 Strug Tyczyn zobacz ›
17  2013-11-09 Astra Medynia Głogowska 2:0 Dynovia Dynów zobacz ›
17  2013-11-09 Głogovia Głogów Małopolski 4:4 Jawor Krzemienica zobacz ›
17  2013-11-09 LKS Przybyszówka 0:0 Piast Nowa Wie¶ zobacz ›
17  2013-11-09 LKS Trzebownisko 3:1 Tg Sokół Sokołów Młp zobacz ›
17  2013-11-09 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
18  2014-03-23 KS D±brówki 2:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
18  2014-03-23 Tg Sokół Sokołów Młp 3:0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
18  2014-03-23 LKS Trzebownisko 1:1 Piast Nowa Wie¶ zobacz ›
18  2014-03-23 LKS Przybyszówka 0:1 Jawor Krzemienica zobacz ›
18  2014-03-23 Głogovia Głogów Małopolski 1:7 Dynovia Dynów zobacz ›
18  2014-03-23 Astra Medynia Głogowska 1:0 Strug Tyczyn zobacz ›
18  2014-03-23 Sawa Sonina 0:3 Stal II Rzeszów zobacz ›
18  2014-03-23 Resovia II 1:0 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
19  2014-03-30 Resovia II 5:3 KS Stobierna zobacz ›
19  2014-03-30 Włókniarz Rakszawa 3:0 Sawa Sonina zobacz ›
19  2014-03-30 Stal II Rzeszów 1:0 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
19  2014-03-30 Strug Tyczyn 2:1 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
19  2014-03-30 Dynovia Dynów 2:2 LKS Przybyszówka zobacz ›
19  2014-03-30 Jawor Krzemienica 2:1 LKS Trzebownisko zobacz ›
19  2014-03-30 Piast Nowa Wie¶ 0:3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
19  2014-03-30 Tg Sokół Sokołów Młp 3:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
20  2014-04-06 Tg Sokół Sokołów Młp 2:0 KS D±brówki zobacz ›
20  2014-04-06 Iskra Jawornik Polski 2:0 Piast Nowa Wie¶ zobacz ›
20  2014-04-06 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4:2 Jawor Krzemienica zobacz ›
20  2014-04-06 LKS Trzebownisko 1:6 Dynovia Dynów zobacz ›
20  2014-04-06 LKS Przybyszówka 2:1 Strug Tyczyn zobacz ›
20  2014-04-06 Głogovia Głogów Małopolski 1:1 Stal II Rzeszów zobacz ›
20  2014-04-06 Astra Medynia Głogowska 2:2 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
20  2014-04-06 Sawa Sonina 3:2 KS Stobierna zobacz ›
21  2014-04-13 Resovia II KS D±brówki 15:30
21  2014-04-13 KS Stobierna Astra Medynia Głogowska 17:00
21  2014-04-13 Włókniarz Rakszawa Głogovia Głogów Małopolski 17:00
21  2014-04-13 Stal II Rzeszów LKS Przybyszówka 17:00
21  2014-04-13 Strug Tyczyn LKS Trzebownisko 17:00
21  2014-04-13 Dynovia Dynów Grodziszczanka Grodzisko Dolne 17:00
21  2014-04-13 Jawor Krzemienica Iskra Jawornik Polski 17:00
21  2014-04-13 Tg Sokół Sokołów Młp Piast Nowa Wie¶ 15:30
22  KS D±brówki Piast Nowa Wie¶ 17:00
22  Tg Sokół Sokołów Młp Jawor Krzemienica 17:00
22  Iskra Jawornik Polski Dynovia Dynów 17:00
22  Grodziszczanka Grodzisko Dolne Strug Tyczyn 17:00
22  LKS Trzebownisko Stal II Rzeszów 17:00
22  LKS Przybyszówka Włókniarz Rakszawa 17:00
22  Głogovia Głogów Małopolski KS Stobierna 17:00
22  Sawa Sonina Resovia II 17:00
23  Sawa Sonina KS D±brówki 17:00
23  Resovia II Astra Medynia Głogowska 17:00
23  KS Stobierna LKS Przybyszówka 17:00
23  Włókniarz Rakszawa LKS Trzebownisko 17:00
23  Stal II Rzeszów Grodziszczanka Grodzisko Dolne 17:00
23  Strug Tyczyn Iskra Jawornik Polski 17:00
23  Dynovia Dynów Tg Sokół Sokołów Młp 17:00
23  Jawor Krzemienica Piast Nowa Wie¶ 17:00
24  KS D±brówki Jawor Krzemienica 17:00
24  Piast Nowa Wie¶ Dynovia Dynów 17:00
24  Tg Sokół Sokołów Młp Strug Tyczyn 17:00
24  Iskra Jawornik Polski Stal II Rzeszów 17:00
24  Grodziszczanka Grodzisko Dolne Włókniarz Rakszawa 17:00
24  LKS Trzebownisko KS Stobierna 17:00
24  Głogovia Głogów Małopolski Resovia II 17:00
24  Astra Medynia Głogowska Sawa Sonina 17:00
25  Astra Medynia Głogowska KS D±brówki 17:00
25  Sawa Sonina Głogovia Głogów Małopolski 17:00
25  Resovia II LKS Przybyszówka 17:00
25  KS Stobierna Grodziszczanka Grodzisko Dolne 17:00
25  Włókniarz Rakszawa Iskra Jawornik Polski 17:00
25  Stal II Rzeszów Tg Sokół Sokołów Młp 17:00
25  Strug Tyczyn Piast Nowa Wie¶ 17:00
25  Dynovia Dynów Jawor Krzemienica 17:00
26  KS D±brówki Dynovia Dynów 17:00
26  Jawor Krzemienica Strug Tyczyn 17:00
26  Piast Nowa Wie¶ Stal II Rzeszów 17:00
26  Tg Sokół Sokołów Młp Włókniarz Rakszawa 17:00
26  Iskra Jawornik Polski KS Stobierna 17:00
26  LKS Trzebownisko Resovia II 17:00
26  LKS Przybyszówka Sawa Sonina 17:00
26  Głogovia Głogów Małopolski Astra Medynia Głogowska 17:00
27  Głogovia Głogów Małopolski KS D±brówki 17:00
27  Astra Medynia Głogowska LKS Przybyszówka 17:00
27  Sawa Sonina LKS Trzebownisko 17:00
27  Resovia II Grodziszczanka Grodzisko Dolne 17:00
27  KS Stobierna Tg Sokół Sokołów Młp 17:00
27  Włókniarz Rakszawa Piast Nowa Wie¶ 17:00
27  Stal II Rzeszów Jawor Krzemienica 17:00
27  Strug Tyczyn Dynovia Dynów 17:00
28  KS D±brówki Strug Tyczyn 17:00
28  Dynovia Dynów Stal II Rzeszów 17:00
28  Jawor Krzemienica Włókniarz Rakszawa 17:00
28  Piast Nowa Wie¶ KS Stobierna 17:00
28  Iskra Jawornik Polski Resovia II 17:00
28  Grodziszczanka Grodzisko Dolne Sawa Sonina 17:00
28  LKS Trzebownisko Astra Medynia Głogowska 17:00
28  LKS Przybyszówka Głogovia Głogów Małopolski 17:00
29  LKS Przybyszówka KS D±brówki 17:00
29  Głogovia Głogów Małopolski LKS Trzebownisko 17:00
29  Astra Medynia Głogowska Grodziszczanka Grodzisko Dolne 17:00
29  Sawa Sonina Iskra Jawornik Polski 17:00
29  Resovia II Tg Sokół Sokołów Młp 17:00
29  KS Stobierna Jawor Krzemienica 17:00
29  Włókniarz Rakszawa Dynovia Dynów 17:00
29  Stal II Rzeszów Strug Tyczyn 17:00
30  KS D±brówki Stal II Rzeszów 17:00
30  Strug Tyczyn Włókniarz Rakszawa 17:00
30  Dynovia Dynów KS Stobierna 17:00
30  Piast Nowa Wie¶ Resovia II 17:00
30  Tg Sokół Sokołów Młp Sawa Sonina 17:00
30  Iskra Jawornik Polski Astra Medynia Głogowska 17:00
30  Grodziszczanka Grodzisko Dolne Głogovia Głogów Małopolski 17:00
30  LKS Trzebownisko LKS Przybyszówka 17:00
31  LKS Trzebownisko KS D±brówki 17:00
31  LKS Przybyszówka Grodziszczanka Grodzisko Dolne 17:00
31  Głogovia Głogów Małopolski Iskra Jawornik Polski 17:00
31  Astra Medynia Głogowska Tg Sokół Sokołów Młp 17:00
31  Sawa Sonina Piast Nowa Wie¶ 17:00
31  Resovia II Jawor Krzemienica 17:00
31  KS Stobierna Strug Tyczyn 17:00
31  Włókniarz Rakszawa Stal II Rzeszów 17:00
32  KS D±brówki Włókniarz Rakszawa 17:00
32  Stal II Rzeszów KS Stobierna 17:00
32  Dynovia Dynów Resovia II 17:00
32  Jawor Krzemienica Sawa Sonina 17:00
32  Piast Nowa Wie¶ Astra Medynia Głogowska 17:00
32  Tg Sokół Sokołów Młp Głogovia Głogów Małopolski 17:00
32  Iskra Jawornik Polski LKS Przybyszówka 17:00
32  Grodziszczanka Grodzisko Dolne LKS Trzebownisko 17:00
33  Grodziszczanka Grodzisko Dolne KS D±brówki 17:00
33  LKS Trzebownisko Iskra Jawornik Polski 17:00
33  LKS Przybyszówka Tg Sokół Sokołów Młp 17:00
33  Głogovia Głogów Małopolski Piast Nowa Wie¶ 17:00
33  Astra Medynia Głogowska Jawor Krzemienica 17:00
33  Sawa Sonina Dynovia Dynów 17:00
33  Resovia II Strug Tyczyn 17:00
33  KS Stobierna Włókniarz Rakszawa 17:00
34  KS D±brówki KS Stobierna 17:00
34  Stal II Rzeszów Resovia II 17:00
34  Strug Tyczyn Sawa Sonina 17:00
34  Dynovia Dynów Astra Medynia Głogowska 17:00
34  Jawor Krzemienica Głogovia Głogów Małopolski 17:00
34  Piast Nowa Wie¶ LKS Przybyszówka 17:00
34  Tg Sokół Sokołów Młp LKS Trzebownisko 17:00
34  Iskra Jawornik Polski Grodziszczanka Grodzisko Dolne 17:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Tg Sokół Sokołów Młp 2:0 KS D±brówki
2014-04-06, 15:30:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Tg Sokół Sokołów Młp 2:0 KS D±brówki
Iskra Jawornik Polski 2:0 Piast Nowa Wie¶
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4:2 Jawor Krzemienica
LKS Trzebownisko 1:6 Dynovia Dynów
LKS Przybyszówka 2:1 Strug Tyczyn
Głogovia Głogów Małopolski 1:1 Stal II Rzeszów
Astra Medynia Głogowska 2:2 Włókniarz Rakszawa
Sawa Sonina 3:2 KS Stobierna

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Resovia II - KS D±brówki
KS Stobierna - Astra Medynia Głogowska
Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Rzeszów - LKS Przybyszówka
Strug Tyczyn - LKS Trzebownisko
Dynovia Dynów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jawor Krzemienica - Iskra Jawornik Polski
Tg Sokół Sokołów Młp - Piast Nowa Wie¶

Zegar