statystyki szczegółowe

Aktualności

Sokół uległ Piastowi po dobrej grze...

• autor: TylkoTgSokol, 2013-05-29 17:24

Drużyna Sokoła zagrała bardzo dobry mecz, strasznie okrojonym składem kontuzjami. Niestety mecz zakończył się porażką 0-1 ale można przyznać śmieało, że to my byliśmy lepsi!!

Już w pierwszej połowie mieliśmy szanse gdzie sytuacji nie wykorzystał młody Kacper Nowak, później też miał okazje do strzelenia, ale po dośrodkowaniu Krzystiana Kołodzieja nie dostał piłki czego efektem było przejście piłki dalej, gdzie akcje zamykał Hubert Kuca, ale on niestety nie wtrafił do celu. Niestety pod koniec pierwszej połowy to już goście przeważali i trzymali nas ciasno w obronie.

Po zmianie stron znowu zapachniało bramką, ale gości uratował słupek po strzale Kacpra Nowaka. Cała druga połowa to już atakowanie naszej drużyny, ale niestety nie miał kto zakończyć piłke strzałem. W drugiej połowie dużą role rozegrał też sędzia, który popełnił pare błedów: najpierw nie przyznając nam karnego, na faulu Krystiana, a później zdjęcia naszego bramkarza ponoć za "pyskówke" gdzie dostał dwie żółte.

Wcześniej gdzie nie został przyznany nam karny sytuacja się odwróciła i to Piast strzelił pieknego gola z główki gdzie bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Po zdobyciu bramki Goście już panowali gre do końca meczu co zbliżyło ich do awansu.

Tg Sokół zagrał naprawde dobry mecz, ale niestety brakło trochę szczęścia.

PS: Udostępniajcie nas na facebooku by dojść do każdego kibica Tg Sokoła!