Ks Tg Sokół - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tg Sokół Sokołów Młp - KS Dąbrówki 2:0
  • Iskra Jawornik Polski - Piast Nowa Wieś 2:0
  • Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Jawor Krzemienica 4:2
  • LKS Trzebownisko - Dynovia Dynów 1:6
  • LKS Przybyszówka - Strug Tyczyn 2:1
  • Głogovia Głogów Małopolski - Stal II Rzeszów 1:1
  • Astra Medynia Głogowska - Włókniarz Rakszawa 2:2
  • Sawa Sonina - KS Stobierna 3:2

Czy uda nam się utrzymać w okręgówce?

Awans do okręgówki zdobyty!!!

• autor: TylkoTgSokol, 2013-06-16 17:38

Po emocjonującym meczu w upalne popołudnie Tg Sokół pokonał Zimowit Rzeszów 2:0 po bramkach Karola Nowaka i dobiciu przez Dominika Węglowskiego.

Chociaż z przebiegu gry nie wyglądało na to by Sokołów wygrał, no ale w tym meczu szczęście sprzyjało naszym zawodnikom. Zimowit zagrał mecz bardzo nastawiony na atak i już w pierwszych minutach mógł zdobyć dwie bramki, jedna przeszła tuż koło słupka, a druga akcja była w słupek.

Następna akcja była już dla naszych zawodników szczęśliwa po podaniu Karol Nowak wypracował sobie akcję sam na sam i hukną bardzo silnym strzałem z okolic jednastego metra w lewe okienko. Na ten strzał bramkarz nie miał żadnych szans, chociaż już prawie sięgał piłki.

Dalszy mecz to już akcje obu drużyn, ale po zmianie stron to już tylko zimowit atakował naszą bramkę. Niektóre tylko akcje docierały do pola  karnego gości. Uznanie należy się Krystianowi Kołodziejowi, który jako jeden z nielicznych walczy o każdą piłkę, dla tego zawodnika był to już następny dobry mecz w jego wykonaniu.

W końcówce meczu była jeszcze akcja Mateusza Kani sam na sam, ale lepszy okazał się bramkarz Zimowitu. W 88 minucie dla gospodarzy w okolicach 30-metra był faul do którego jak zwykle podszedł Karol Nowak po tym dośrodkowaniu padła bramka po zamieszaniu w polu karnym strzelona przez Dominika Węglowskiego, ale on tylko wszedł z piłką do bramki.

Mecz odbył się w upalne popołudnie dlatego też sędzia główny zarządził przerwy na wodę dla zawodników. Po męczącym meczu bardzo się cieszymy z awansu.

Dalsza nagana dla kibiców w rozwinięciu!!!

Niestety kibice nie pokazali nic z ich strony co bardzo smuci nasz klub. Po wygranym meczu nikt z naszych kibiców nie podziękował naszej drużynie, tylko czym prędzej udali się do wyjścia. Jest to bardzo krzywdzące dla naszego zespołu gdyż dla kogo do cholery oni mają grać???????

Mówi się, że piłka jest dla kibiców, a w naszym mieście nie ma kto kibicować. Wielka porażka dla was!!! Wymagacie od piłkarzy, a sami się nie umiecie się zgrać, nie rozumiem tego jak można być tak obojętnym dla swojego klubu w chwilach awansu!!! Po co organizować akcje z koszulkami z szalikami jak wy macie to za przeproszeniem wszystko w dupie!

Jest mi bardzo wstyd za wszystkich kibiców, że w takich meczach nie możemy być razem. Taka wieś Trzeboś ma więcej kibiców niż my i to na, każdy mecz nie tylko o awans, a grają w niższej klasie!!!

Jednym zdaniem Sokołowi nie należy się tak piękny stadion, piąta liga, tyle trybunów jak nie ma kto kibicować!!!

Z przykrością muszę to mówić, ale niestety jest taka prawda na tylu mieszkańców, żeby nie było 500 kibiców na stadionie na tak ważnym meczu to jest wielkim rozczarowaniem!!!

autor: ~anonim 2013-06-16 18:25:48

avatar zamiast patrzeć na innych może zacznij od siebie... dlaczego nie zaczniesz tego rozkręcać tylko wymagasz?

autor: ~anonim 2013-06-16 18:35:47

avatar cały czas jest próbowane i ile osób było w parku? 10 ?

autor: ~Marynarz 2013-06-16 18:45:53

avatar Strony są dla nas zrobione, nawet forum dyskusyjne dla kibiców, koszulki, szaliki, a Ty mówisz, że nic nie jest próbowane???????
To co kurwa klub ma wam dać po stówce byście łaskawie na mecz przyszli?

autor: ~anonim 2013-06-17 09:34:24

avatar taka wieś ... wielkie miasto się znalazło

autor: ~anonim 2013-06-17 10:49:45

avatar większe od Trzebosi

autor: ~anonim 2013-06-17 14:12:59

avatar no i co z tego jak i tak tyle ludzi na meczach nie będziecie mieć

autor: ~TGS 2013-06-17 14:51:12

avatar dlaczego skasowaliście mój post ???????????????????????????????????/ Widać prawda boli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~kris 2013-06-17 18:36:47

avatar Szkoda, że kibicom nie wyszło z zimowitem, mam nadzieję, że wyjdzie z zabajką :)

autor: TylkoTgSokol 2013-06-17 20:34:55

Profil TylkoTgSokol w Futbolowo Jaki twój post ????
Nikt nic się kasuje i nigdy nie skasuje
Ten profil powstał po to, by każdy mógł wyrazić swoje zdanie, bez obawy o usunięcie!

autor: TylkoTgSokol 2013-06-17 20:38:28

Profil TylkoTgSokol w Futbolowo A swoją drogą tutaj podziwiam właśnie "Taką wieś" jaką jest Trzeboś, za tak liczną frekfencję w B klasie, a co dopiero będzie się działo w A klasię? Chyba pod tym wzgędem nigdy ich nie dogonimy, ale to nie zmienia faktu, że jesteście gorsi:)
Jak to się mówi NIE ILOŚĆ A JAKOŚĆ:D

autor: ~anonim 2013-06-17 21:56:54

avatar Mam nadzieje, że Ty Krisu z Darkiem na okręgówkę wrócicie...
Tak samo jak liczę na Sietka, i Żółtego, że wyleczycie kontuzje i pokażemy w okręgówce jak to się gra:D

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tg Sokół Sokołów Młp 2:0 KS Dąbrówki
2014-04-06, 15:30:00