statystyki szczegółowe

Aktualności

Mecz jednej połowy

• autor: TylkoTgSokol, 2014-04-06 19:06

Nasza druzyna zagrała trzecie spotkanie u siebie i po raz trzeci wygrała, tym razem z Dąbrówkami.

Mecz zakończył się wynikiem 2-0 a zdobył je Michał Bal, który godnie zastąpił nieobecnego Karola Nowaka. Pierwsza połowa dla naszej drużyny była wymarzona cały czas zagrażaliśmy gościom przy bramce dośrodkuwując raz po raz przez naszych pomocników co dało w końcu bramke strzeloną z przewrotki w nie małym zamieszaniu.

Druga bramka młodego Michała Bala była jeszcze bardziej okazała dla publiczności po dośrodkowaniu przez Marcina Pietruche (moge się mylić) Michał idealnie się znalazł w polu karnym mocnym i dokładnym strzałem z woleja pokonał bramkarza gości po raz drugi. Po tej bramce nasza drużyna nadal przeważała i atakowała drużyne przyjeznych, ale brakowało już troche szcześcia i celności a wynik byłby dużo wyższy. TAK czy inaczej za pierwszą połowe wam dziękujemy.

Po zejściu do szatni druga połowa należała już praktycznie do gości

Nie wiem co się stało z chłopkami w szatni, ale wyglądało to tak jakby całkiem inna drużyna wyszła na drugą połowe. Gra wogóle się nie układała dla naszej drużyny, podania nie dokładne, przyjęcia na 3 metry, brak pomysłów na gre co spowodowało, że musieliśmy się zacząc bronić. Co prawda Goście nie zagrażali naszej bramce tak aktywnie jak my w pierwszej połowie, ale mieli szane by jeszcze  coś ugrać. Na szczęście mecz się zakończył z tym samym wyniekem a po meczu zaczął padać deszcz. Nawet aura jest z nami:D

Naszym kolejnym przeciwnikiem jest Piast Nowa Wieś która uległa wczoraj  Iskrze z Jawornika 2-0

Zaskakująco zagrała Głogowi, która widocznie spaść także nie chce i zeremisowała z liderem Stal Rzeszów

Grodziszczanka pokonała Jawor Krzemienica 4-2

Trzebownisko przegrało z Dynowią 1-6

Przybyszówka pokonała Tycztn 2-1

Medynia zremisował w derbach z Rakszawą 2-2 co zmniejsza jej szanse na utrzymanie

A Sawa Sonina pokonała Stobierną  3:2

Po tej kolejce środek tabeli strasznie się zagęścił co sprawiło że miedzy 15 a 8 miejscem w tabeli jest tylko 5 pkt różnicy. Zapowiada się bardzo emocjonująca tegoroczna wiosna.

Obyśmy tylko robili dalej swoje wygrywając kolejne mecze! A każdy nasz mecz wyglądał jak dzisiejsza pierwsza połowa!